DocuMental on digitaalne platvorm, mis vastab WHO vaimse tervise kliinilistele
standarditele. See aitab enesetesti abil tuvastada varakult vaimse tervise
probleeme, suunab patsiente arukalt asjakohase vaimse tervise toe juurde, tagab kiire
juurdepääsu vaimse tervise kaugteenustele ja pakub kvaliteetsemaid hinnanguid, kasutades ICD-10-põhist kliiniliste otsuste tugisüsteemi. Raviplaanid koostatakse rahvusvaheliste farmakoloogiliste ja psühhoteraapiasuuniste põhjal.

Praegu pakume tasuta vaimse tervise tuge ainult Eestis elavatele Ukraina pagulastele. See on võimalik tänu Ameerika Ühendriikide valitsuse toetusele.

Meie eesmärk on toetada kõiki vaimse tervise seisundeid, pakkudes nii farmakoloogilist
kui ka psühholoogilist ravi.

Retseptid väljastatakse tavaliselt mõne tööpäeva jooksul pärast nõustamist. Igale
patsiendile saab välja kirjutada kuni kolm retsepti, mille saab välja võtta Eesti apteekidest.

Meie terapeudid, sealhulgas psühhiaatrid ja psühhoterapeudid, läbivad range
kontrolliprotsessi, mille käigus vaadatakse läbi nende isikuandmed ja kutsetunnistused ning küsitakse heakskiitu Ukraina psühhoteraapia, psühhosomaatilise ja meditsiinilise psühholoogia liidu juhtidelt.

Kui olete täitnud veebipõhise hindamise ja registreerunud nõustamisele, saadetakse teile link esimesele võimalikule veebiseansile. Nõustamiseks on vaja arvutit või kaameraga nutitelefoni. Kui teil on vaja visiidi aega muuta või soovite terapeuti vahetada, võtke meiega ühendust.

Olemasolevate vaimse tervise teaduslike ja kliiniliste tõendite järgi on videonõustamine kliinilise hindamise usaldusväärsuse, tulemuste ja tõhususe poolest sama hea kui näost näkku nõustamine.

Absoluutselt. Kasutame Jitsi platvormi, mis tagab turvalised ja konfidentsiaalsed videonõustamised.

Psühhoterapeudi vastuvõtule saavad tulla kõik Ukraina sõjapõgenikud. Ravimeid võib määrata patsientidele, kes on vähemalt 18-aastased. Alla 18-aastaseid ukrainlasi peab registreerima lapsevanem või eestkostja ja nad peavad tulema esimesele nõustamisele koos vanema või eestkostjaga.

Enesehindamine on väga tähtis, kuna see annab meie spetsialistidele vajaliku teabe, mille abil nad saavad pakkuda teile parimat võimalikku tuge. See aitab mõista teie vajadusi ja tagada, et pakutav abi on tõhus ja asjakohane.

Kui te ei ole nõustamisega rahul, soovitame teil broneerida kordusvisiidi, et arutada
terapeudiga kõiki oma muresid. Neile, kes vajavad pikaajalist vaimse tervise tuge, pakub meie platvorm põhjalikke raviplaane. Kui teil on kaebusi, võtke õigeaegse abi saamiseks meiega ühendust.

Kui teil on vaja visiidi aega muuta või soovite terapeuti vahetada, võtke meiega ühendust selle vormi kaudu:

Kontakt

Veebiteraapia seansis võib esineda katkestusi, sest internetiühendus on Ukrainas aeg-ajalt ebastabiilne. Kui see juhtub, proovige seansiga uuesti liituda, kasutades e-kirjas olevat linki. Kui ühendusprobleemid püsivad, pöörduge meie poole selle vormi kaudu või helistage meile otse numbril +372 58 995 995. Teeme endast kõik, et probleemid saaksid kiiresti lahendatud ja teie raviseansid kulgeksid sujuvalt.

Hädaolukorras võtke kohe ühendust kohaliku häirekeskusega numbril 112 ja teavitage esimesel võimalusel ka meie meeskonda.